سبد خرید
0
No products in the cart.
حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

باتری موبایل سامسونگ

نمایش 1–24 از 170 نتیجه

کالاهای موجود

راهنمای خرید باتری سامسونگ از فروشگاه اینترنتی دنیای باتری
باتری تلفن همراه یک وسیله مصرفی است و طول عمر آن تحت تاثیر عواملی همچون الگوهای استفاده و محیطی است که در آن قرار دارد. اگر دارنده گوشی موبایل به این نتیجه برسد که باید گوشی همراه خود را بیش از اندازه شارژ می‌کنند، به این معنا خواهد بود که عمر باتری رو به پایان بوده و زمان تعویض آن فرا رسیده است. امروزه گوشی‌های هوشمند مورد استفاده میلیون ها نفر در سراسر جهان و همین طور کشور ایران، قرار می‌گیرد و به دنبال آن تقاضا برای خرید باتری سامسونگ همواره رو به افزایش می‌باشد. می‌توانید باتری سامسونگ خود را در دنیای باتری جستجو کنید. اگرچه مدل‌های مختلفی از گوشی‌های هوشمند و ساده به بازار عرضه شده اما معیارهایی وجود دارد که برای تعویض بیشتر باطری‌های تلفن همراه Samsung صدق می‌کند.
اینستاگرام فروشگاه اینترنتی دنیای باتری و اطلاع از جدیدترین اخبار 

خرید باتری گوشی سامسونگ
به منظور خرید باتری سامسونگ ابتدا باید نسبت به مدل گوشی و باتری مناسب آن اطلاعات کافی کسب نمود. پس از آن از نحوه خروج باتری از تلفن اطمینان یافت به این معنا که باتری قابل خارج شدن است یا باید به مرکز معتبر برای تعویض باتری مراجعه شود، چرا که اگر شخص خود برای باز کردن جای باتری تلاش کند، احتمال خرابی تلفن بالا می‌رود. استفاده از کالای اوریجینال در حفظ سلامت گوشی موبایل اهمیت بسیار زیادی دارد و خرید باتری اصل سامسونگ یک نکته کلیدی است که به افزایش طول عمر موبایل کمک می‌کند.
قیمت باتری گوشی همراه براساس مدل آن می تواند متغیر باشد، به عنوان مثال قیمت باتری های j5 و j7 با یکدیگر متفاوت هستند. استفاده از کد کالیبره باتری سامسونگ و یا کد تست باتری گوشی سامسونگ یک راهکار مناسب برای تهیه نوع مناسب باطری خواهد بود. این کدها بر روی خود باتری درج شده و در صورتی که قابلیت خروج آسان داشته باشد، صاحب تلفن همراه خود می‌تواند به این کدها دست یابد.

سلامت باتری سامسونگ
خرید باتری اوریجینال روشی برای اطمینان از سلامت باتری سامسونگ به شمار می آید و کد تست باتری سامسونگ معیارهای سالم بوده گوشی را بیان کرده و کاربر می تواند بر مبنای آن تشخیص دهد که آیا باطری سالم است و یا تلفن همراه مشکلات دیگری دارد؟ این موضوع نه تنها برای Samsung بلکه برای سایر برندها مانند باتری اوریجینال آیفون نیز صدق می‌کند.
خرید باتری گوشی سامسونگ
عملکرد باطری به طور مستقیم بر استفاده از تلفن همراه تاثیر می‌گذارد و از همین رو باید در شارژر سامسونگ باید از الگوهای استاندارد پیروی شود و از مهم‌تر از شارژرهای سالم و بی عیب و نقص مورد استفاده قرار گیرد. بسیاری از افراد برای دریافت قیمت باتری سامسونگ و تعویض آن به مراکز مختص به این کار مراجعه می کنند اما می‌توان برای خرید این محصولات به طور مستقیم به سایت دنیای باتری مراجعه و نسبت به تهیه محصول مورد نظر اقدام نمود. مدل‌های مختلفی از گوشی در این سایت یافت می‌شود؛ به عنوان مثال امکان یافتن قیمت باتری گوشی سامسونگ j7 و قیمت باتری گوشی سامسونگ j5 وجود دارد.
باتری اصل سامسونگ
استفاده از باتری‌های نامرغوب و غیر اصل علاوه بر این که دارنده تلفن همراه را با مشکل شارژ تلفن رو به رو می‌کند بلکه به سایر اجزای گوشی مبایل آسیب می‌رساند. بنابراین تهیه باتری اصل سامسونگ برای حفظ سلامت گوشی اهمیت بسیار زیادی دارد. یکی از نکات مهم برای افزایش طول عمر باتری شارژی است که برای نخستین بار دریافت می‌کند، به این معنا که شارژ اولیه باید به اندازه مناسبی باشد و شارژ اولیه گوشی سامسونگ به طور معمول 8 ساعت است و هنگام خرید کاربر باید به این مدت زمان توجه داشته باشد. البته با تولید گوشی های جدید و پیشرفته این زمان کاهش یافته و هنگامی که شارژ باتری به 100 درصد برسد می‌توان گوشی را از شارژ خارج نمود.

اطمینان از سلامت باتری گوشی
به هنگام خرید برخی تنها به قیمت باطری موبایل سامسونگ توجه دارند و نسبت به اصل بودن و کیفیت محصول بی اعتنایی می‌کنند، اما این موضوع می‌تواند یک آسیب جدی به تلفن همراه وارد کند. به منظور جلوگیری از این اتفاق، تست سلامت باتری سامسونگ می‌تواند یک راهکار موثر برای تشخیص خرابی باتری باشد و برای هر برندی یک کد تست وجود دارد که با عنوان کد شارژ باتری گوشی سامسونگ نیز شناخته می شود. این کدها کدهای مخفی هستند که شرکت سازنده یعنی Samsung برای اطمینان از سالم بودن باطری در نظر گرفته و کاربران با استفاده از آن می توانند از وضعیت باطری آگاهی یابند.

اطلاعات بیشتر ...
مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
فیلتر