سبد خرید
0
No products in the cart.
حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

باتری تبلت لنوو

در حال نمایش 7 نتیجه

کالاهای موجود

باتری تبلت لنوو

تبلت لنوو از انواع تبلت های معتبر موجود در بازار ایران است. از آنجا که منبع تغذیه این تبلت ها باتری می باشد، تهیه باتری تبلت لنوو بعد از پایان عمر مفید آن، جهت ادامه کار با این دستگاه از اهمیت بالا برخوردار است. با توجه به تنوع مدل های این نوع تبلت، انواع باتری تبلت لنوو وجود دارند و شما با توجه به مدل دستگاه خود باید باتری مناسب را خریداری و جهت تعویض آن اقدام نمایید.

از رایج ترین تبلت های برند لنوو میتوان به مدل های Tab3 7 و یوگا 2 اشاره داشت. خرید باتری اورجینال تبلت لنوو در کارکرد بهینه این دستگاه تاثیر داشته و از بروز آسیب در آن جلوگیری خواهد نمود.

خرید باتری تبلت لنوو

همانطور که اشاره شد، استفاده از باتری اورجینال تبلت لنوو در عملکرد دستگاه تاثیر گذار است. از این رو خرید باتری اورجینال این برند و تعویض به موقع آن، سلامت دستگاه را تضمین می نماید. دنیای باتری با فراهم آوردن بستر مناسب برای مقایسه آنلاین انواع باتری های تبلت لنوو با قیمت مناسب، امکان خرید باتری اصل و اورجینال تبلت Lenovo را برای متقاضیان فراهم آورده است.

باتری تبلت لنوو

قیمت باتری تبلت لنوو

عوامل مختلفی در قیمت باتری تبلت لنوو تاثیر دارد. با این حال باید به این نکته توجه داشته باشید که قیمت کم باتری همیشه نشان از مناسب بودن آن ندارد. اغلب باتری های تقلبی با قیمت های پایین به فروش می روند. خرید باتری تبلت با قیمت مناسب و توجه به اصل و اورجینال بودن آن میتواند از هزینه تعمیرات بیشتر دستگاه پیشگیری نماید.

تعویض باتری تبلت

با توجه به این نکته که اکثر تبلت ها از باتری های غیر قابل تعویض توسط کاربر استفاده میکنند، برای تعویض این قطعه با باتری جدید باید به نمایندگی های فروش و یا تعمیرگاه های مجاز مراجعه نمایید.

اطلاعات بیشتر ...
مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
فیلتر